En
Vissza a találatokhoz

Lót és leányai Jan van Noordt (tulajdonítva)

Alkotó

Jan van Noordt (tulajdonítva) Amszterdam, 1620 körül – Amszterdam, 1675 körül

Kultúra holland
Készítés ideje 1649 ?
Tárgytípus festmény
Anyag, technika olaj, vászon
Méret

155,5 x 198 cm

Leltári szám 51.2883
Gyűjtemény Régi Képtár
Kiállítva Ez a műtárgy nincs kiállítva

A folyó kutatások miatt a műtárgyra vonatkozó információk változhatnak.

Kiállításaink közül ajánljuk