En

Álláshirdetések

Pozíció: múzeumi teremfelügyelő
Munkaviszony: teljes vagy részmunkaidős, a Múzeummal szerződésben levő vállalkozónál
Munkavégzés helye: Szépművészeti Múzeum / Magyar Nemzeti Galéria

Akit keresünk:
– Minimum alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezik.
– Figyelmes, megbízható, jól bírja a monotonitást, nem jelent gondot neki az állómunka (óránkénti pihenéssel).
– Udvariasan, pontosan és lényegretörően kommunikál.
Előnyt jelent:
– Nyelvismeret (leginkább angol).
– Kulturális intézménynél/költségvetési szervnél szerzett gyakorlattal rendelkezik.
– Ügyfélkapcsolati tapasztalata van.
Feladatok:
– A múzeumi műtárgyak védelmének biztosítása a múzeumi kiállítóterekben.
– A látogatói szabályzat betartásának biztosítása.
– Szükség esetén a látogatókkal való udvarias kommunikáció.
Amit kínálunk:
– Hosszú távú munkalehetőség.
– Szép, igényes munkakörnyezet.
– Folyamatos képzések; tanulási és fejlődési lehetőség.
– A múzeum kiállításainak megtekintése.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
– Magyar nyelvű önéletrajz

Szépművészeti Múzeum: balint.varga@szepmuveszeti.hu
Magyar Nemzeti Galéria: janos.notin@szepmuveszeti.hu

Kiállításaink közül ajánljuk