En

Álláshirdetések

Szépművészeti Múzeum
a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet
Kommunikációs Osztály
Múzeumi kulturális menedzser (Ügyfélkapcsolati adatbázis (CRM) koordinátor)
munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Szépművészeti Múzeum, 1146 Budapest, Dózsa György út 41.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
– Intézményi CRM (ügyfélkapcsolat-kezelő) rendszer bevezetésének operatív támogatása.
– A rendszer kezelése pl. adattisztítás, adatrögzítés, adatmigráció koordinálása, rendszerfejlesztések koordinálása, célcsoport képzés kampánylogika alapján, hírlevélküldő funkció használata, jelentések készítése és azok kielemzése, kapcsolattartás a rendszerfejlesztővel.
– Az intézmény digitális marketing stratégiájának megvalósításában való aktív részvétel.
– Digitális és adatvezérelt marketing kampányok lebonyolítása.
– Szoros együttműködés a társterületekkel (közönségszolgálat, gyűjtemények, főigazgatói titkárság stb.).

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek (elvárások):
Felsőfokú iskolai végzettség (minimum főiskola , BA, BSc).
Középfokú angol nyelvtudás.
Minimum 1 év releváns területen szerzett munkatapasztalat.
Magas szintű digitális intelligencia (Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, adatbázis kezelés, közösségi média aktív használata).
Pozitív szemlélet, megoldáskeresés, proaktivitás, analitikus gondolkodás, jó kommunikációs készség magyarul és angolul.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Múzeumi szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz.
Minimális bruttó bérigény. Motivációs levél
Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez (illetve e nyilatkozatban kérjük külön megjelölni, amennyiben hozzájárul nevének és e-mail címének megtartásához a pályázati eljárás lezárását követően).

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 7.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a MÜ/17-1/2019/211 számra hivatkozva Munkaügy részére az allaspalyazat@szepmuveszeti.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 10.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Amit nyújtunk: teljes munkaidős jogviszony azonnali kezdéssel.
A kulturális szektorban versenyképes fizetés.
Egy új rendszer kialakításában való aktív részvétel.
Képzések, folyamatos tanulási lehetőség a digitális marketing területén.
Támogató, motiváló csapat.
Szép munkakörnyezet.

Egyéb megjegyzés:
A munkáltató kizárólag a Nemzeti Közigazgatási Intézet állásportálján, a www.kozigallas.gov.hu weboldalon, saját weboldalain, a www.szepmuveszeti.hu és a www.mng.hu oldalán megjelent álláspályázat tartalmáért felel.

Kiállításaink közül ajánljuk