En

Álláshirdetések

Kiállításszervezési Főosztály
Műszaki alkalmazott-kiállításberendező
munkakörre keres kollégát
teljes munkaidős munkajogviszony keretében.

Akit keresünk
Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
Rendelkezik műszaki területen szerzett tapasztalattal
Önállóan és csapatban is hatékonyan tud dolgozni, együttműködés jellemzi
Bírja a kézi anyagmozgatásból eredő nehezebb fizikai munkát, és ennek megfelelő állóképességgel rendelkezik
 Felhasználói szinten kezeli a Word és Excel programokat

Előnyt jelent
Rendelkezik Gyűjteménykezelő vagy Múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő vagy Műtárgyvédelmi asszisztens vagy Restaurátor asszisztens szakképzettséggel
Műtárgyak mozgatásában tapasztalattal rendelkezik

Feladatok
A Liget Budapest Projekt keretében, a Szépművészeti Múzeum és az ennek telephelyeként működő Magyar Nemzeti Galéria állandó gyűjteményei költözésének előkészítésével kapcsolatos műtárgymozgatási feladatok elvégzése, ezen belül a műtárgyak belső költözéssel kapcsolatos mozgatása, csomagolása, a szállításhoz kapcsolódó műtárgyvédelmi és állapot-felmérési munkálatok elvégzése, raktárrendezés, valamint a rekonstrukció utáni újrarendezésben (installálásban) való részvétel

Munkavégzés helye
 Budapest

Amit kínálunk
Egy világhírű múzeum alkalmazottja lévén a működés részesévé válni
Változatos feladatokat végezni
Kedvezményekben részesülni és a tárlatokat ingyenesen megtekinteni
A munkahely a frekventált elhelyezkedéséből adódóan könnyen megközelíthető

A pályázat részekényt benyújtandó igazolások
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz. Bruttó bérigény megjelölése. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez.

Elektronikus úton MÜ/7-11/2020/211 hivatkozási számmal az allaspalyazat@szepmuveszeti.hu e-mail címre.

Kiállításaink közül ajánljuk