En
Vissza a találatokhoz

Lót és leányai Német vagy németalföldi festő

Alkotó

Német vagy németalföldi festő 17. század

Készítés ideje 17. század
Tárgytípus festmény
Anyag, technika olaj, vászon
Méret

92 x 73,5 cm

Leltári szám 68.9
Gyűjtemény Régi Képtár
Kiállítva Ez a műtárgy nincs kiállítva

A folyó kutatások miatt a műtárgyra vonatkozó információk változhatnak.

Kiállításaink közül ajánljuk